У Києві відбудеться майстер-клас від режисера серіалу "Чорнобиль" Юхан Ренк – лауреата премій Еммі та Гільдії американських режисерів У суботу, 19 вересня, вперше в Києві відбудеться ексклюзивний майстер-клас від режисера серіалів "Чорнобиль" (Chernobyl), "Ходячі мерці" (Walking Dead), "Пуститися берега" (Breaking Bad) Юхана Ренка. Про це повідомила пресслужба Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість". Юхан Ренк – лауреат премій Еммі та…
Читати більше
У Києві відбудеться майстер-клас від режисера серіалу “Чорнобиль”











