Мер Праги Зденек Гржиб з 27 жовтня піде працювати волонтером в одну з міських лікарень, де лежать люди із коронавірусною хворобою. Так він хоче допомогти лікарям Про це він заявив у своєму Facebook, пише Громадське. Гржиб зазначив, що має медичну освіту (спеціальність радіологія і променева хвороба) і хоче «простягнути руку допомоги (лікарям-ред.) в ці важкі часи». Гржиб…
Читати більше
Мер Праги стане волонтером у лікарні, де лежать хворі із COVID-19












