Уряд Каталонії оголосив про закриття регіону на 15 днів у зв’язку з коронавірусом, починаючи з 30 жовтня Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на El Mundo. Уряд автономії на чолі з Пере Арагонесом попросив громадян про "соціальну зупинку" в якості стримуючої дамби проти пандемії, а також видав декрет про карантин вихідного дня з 6.00 п'ятниці…
Читати більше
Каталонія оголосила про закриття регіону на 15 днів












