Мер Ужгорода Богдан Андріїв заявив, що у місті кількість хворих із коронавірусом зросла, в тому числі, й через вибори Про це він повідомив на пресконференції в Ужгородській міській раді, передає Укрінформ. "Я розумію, що в Ужгороді збільшилася кількість хворих на коронавірус. Десь це відбулося за рахунок виборів — працювали дільничні комісії, проводили засідання, здавали протоколи…
Читати більше
Ситуація загострюється: в Ужгороді різко зросла кількість хворих, коронавірусні ліжка заповнені на 90%













