На станції "Славутич" столичного метрополітену затримали чоловіка, який напав на поліцейського через зауваження про відсутність маски. Щоб вгамувати порушника карантину, одному з поліцейських довелося зробити попереджувальний постріл Як повідомляється на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури, чоловік зайшов на платформу станції метро без захисної маски на обличчі, у зв’язку з чим працівник поліції зробив йому зауваження, пише Суспільне. "Не…
Читати більше
Порушив карантинні обмеження: у Київському метрополітені чоловік напав на поліцейських













