За минулий тиждень на COVID-19 захворіло 89 мешканців Закарпатської області, з них 35 осіб госпіталізовано. Найбільше випадків зафіксовано серед населення вікової групи 30–64 роки – 47 хворих. Це свідчить про те, що вірус залишається небезпечним навіть для найбільш активної частини населення. Нагадуємо: вакцинація – найдієвіший спосіб захисту від тяжкого перебігу COVID-19 та ускладнень. В області…
Читати більше
На Закарпатті за тиждень госпіталізували 35 осіб, хворих на COVID-19













