В Ужгороді оштрафували власника автомобіля, який перевозив пасажирів без відповідної ліцензії. Під час проведення перевірки інспектори Укртрансбезпеки виявили мікроавтобус Mercedes-Benz, який здійснював перевезення пасажирів без відповідної ліцензії. На власника автомобіля склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП. За порушення «нелегальний» перевізник сплатить штраф від 17 000 до 34 000 гривень
Читати більше
На Закарпатті перевізник сплатить до 34 тис. грн штрафу за «нелегальну» їзду













