Сьогодні в Ужгороді вже вдруге підписали меморандуми про співпрацю із закладами професійно-технічної освіти та представниками бізнесу. «Наша мета - повернути престиж робітничим професіям, відкрити нові спеціальності в навчальних закладах, де готуватимуть фахівців, потрібних нашим сучасним підприємствам. Торік такі документи підписали 6 закладів професійно-технічної освіти та 9 субʼєктів господарювання. Сьогодні кількість учасників зросла – 9 та…
Читати більше
Синергія влади, освіти і бізнесу заради майбутнього закарпатської молоді і розвитку краю: в ОВА підписали тристоронні меморандуми про співпрацю













