Усіх водіїв встановили та розшукали правоохоронці. Порушникам загрожує штраф у розмірі 3400 гривень. Упродовж минулого тижня правоохоронці Закарпатської області встановили та розшукали 10 водіїв, які після скоєння дорожньо-транспортних пригод залишили місце події. У поліції наголошують: втеча з місця ДТП є серйозним правопорушенням, за яке передбачена адміністративна відповідальність. Зокрема, порушникам загрожує штраф у розмірі 3400 гривень,…
Читати більше
На Закарпатті за тиждень розшукали 10 водіїв, які втекли з місця ДТП













