В Ужгороді стався напад на працівників екстреної медичної допомоги під час виконання службових обов’язків. Інцидент трапився у неділю близько 20:00 на вулиці Можайського. За інформацією служби «103 Закарпаття», бригада медиків прибула на виклик до 84-річної жінки з підозрою на інсульт. Однак біля під’їзду їх зустрів агресивно налаштований родич пацієнтки. Під час конфлікту чоловік застосував фізичну…
Читати більше
В Ужгороді під час виклику напали на медиків «швидкої»













