Найбільше коштів до бюджетів отримали Полянська та Ужгородська громади, а загальне зростання склало понад 36%. Упродовж січня–березня 2026 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 7 млн 486 тис. 400 грн туристичного збору, що на 36,4% більше, ніж за аналогічний період 2025 року, повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА. Зокрема, фізичні особи-підприємці сплатили 4…
Читати більше
На Закарпатті зросли надходження від туризму: за три місяці сплатили майже 7,5 млн грн збору













