В Ужгород відбулася панельна дискусія на тему «Мистецтво в місті: від хаосу до стратегії». Ініціаторами заходу виступили Закарпатська академія мистецтв спільно з ILKO Gallery за підтримки департаменту культури Закарпатської ОВА. Подія об’єднала мистецтвознавців, художників, представників влади та громадського сектору задля відкритого діалогу про роль публічного мистецтва у міському просторі. Учасники обговорили актуальні виклики, перспективи розвитку…
Читати більше
В Ужгороді обговорили роль публічного мистецтва: від хаосу до стратегії













