Сьогодні вночі до поліції зателефонував мешканець міста Чоп та повідомив, що неподалік приміського вокзалу побачив чоловіка з гранатою в руках. За викликом одразу виїхали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група Відділу поліції №1 Ужгородського районного управління поліції Прибувши на вказане заявником місце правоохоронці побачили чоловіка, який підозріло себе поводив. Під час спілкування з ним поліцейські встановили…
Читати більше
На Ужгородщині затримали зловмисника, який йшов містом з гранатою в руках













