7 травня о 14:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання легкового автомобіля «Skoda Fabia» у м. Ужгород на вулиці Капушанській. Як з’ясувалось згодом, власниця припаркувала автівку біля супермаркету та пішла за покупками, а коли повернулась - з-під капоту вже йшов дим. Представники патрульної поліції, які першими опинились на місці події, за допомогою вогнегасника приборкали…
Читати більше
В Ужгороді поліцейські вберегли від знищення вогню автомобіль













