Через нові обмеження, запроваджені Угорщиною у зв’язку з пандемією коронавірусу два пункти пропуску на українсько-угорському кордоні, закривають з 1 вересня. Як повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова, з 1 вересня закривають КПП “Дзвінкове” та КПП “Косино”, що на українсько-угорському кордоні. Відтак, потрапити до Угорщини можна, зокрема, через 3 пункти пропуску — «Тиса», «Лужанка» та «Вілок». Однак…
Читати більше
Угорщини закрита: де на Закарпатті перетнути україно-угорський кордон













