Центр надання адміністративних послуг Ужгородської районної державної адміністрації закривають на карантин Про це повідомляє Перший com.ua. Через коронавірус, який виявили в одного з працівників центру, установа на два тижні йде на карантин. Наразі на сайті Центру надання адміністративних послуг Ужгородської районної державної адміністрації офіційної інформації поки не має.
Читати більше
Виявили COVID-19: Центр надання адміністративних послуг Ужгородської РДА йде на карантин











