З 21 вересня оновили карантинні зони, проте школи на більшості територій будуть працювати. Так, у 8 з 14 адміністративних одиниць, в яких встановлено червоний рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти Відповідне рішення ухвалили на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає видання Osvita.ua. Так, з 22 вересня відвідування шкіл та садочків…
Читати більше
Чоп у червоній зоні: чи будуть працювати школи та садочки – рішення комісій ТЕБ та НС













