На Закарпатті відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участю Володимира Зеленського, представників Уряду, Парламенту, обласної влади та територіальних громад. Серед ключових тем обговорення – розвиток розподіленої генерації та підготовка до опалювального сезону. У межах панельної дискусії «Діалог громад з урядом» голова Тур’є-Реметівської громади Надія Девіцька представила досвід у впровадженні відновлюваної…
Читати більше
Турʼє-Реметівська громада представила проєкт ВЕС на Конгресі місцевих та регіональних влад













