У Празі підписано меморандум про співпрацю між Закарпатською обласною радою та Чеським інститутом медичних технологій. Документ підписав голова облради Роман Сарай разом із директором інституції Мареком Свободою. Домовленості передбачають розвиток партнерства у сфері медичної реабілітації та модернізації закладів охорони здоров’я Закарпатської області. Зокрема йдеться про постачання високотехнологічного обладнання чеського виробництва, впровадження цифрових рішень у медичній…
Читати більше
Закарпаття та Чехія посилюють співпрацю у сфері медицини: підписано новий меморандум про оснащення реабілітаційних центрів













