Удень 27 липня в Харкові загинули четверо комунальників: троє чоловіків та одна жінка. Попередньо, усі були без засобів індивідуального захисту. А їхня смерть настала через те, що вони в каналізаційному колодязі надихалися отруйним газом. Чому загинули комунальники в Харкові Відомо, що вищезазначена бригада приїхала на міські очисні споруди, щоб почистити 3-метровий каналізаційний колодязь. І коли, один…
Читати більше
Моторошна смерть комунальників у Харкові: що відбулося та як загинули люди – відео












