У Тернопільській області виявили чоловіка, який утретє захворів на коронавірусну хворобу. Чиновники зазначають: у цьому регіоні це вже не перший випадок повторного зараження. Про це заявив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук, пише 24 канал. В області зареєстровано декілька повторних випадків захворювання на COVID-19. Є хворий, який захворів уже втретє. Ми повинні розуміти, що, навіть, перехворівши…
Читати більше
В Україні зафіксували випадок, коли чоловік втретє заразився коронавірусом











