Казкова зима: яскраві кадри засніженого парку Синевир в Карпатах

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Що подивитися на Закарпатті під час зимової поїздки в регіон

В одному з найпопулярніших національних парків України – "Синевир" на Закарпатті триває казкова погода. Фото засніжених лісів та знаменитого озера опублікували на сторінці організації у Facebook.

Синевир щороку приваблює тисячи туристів мальовничими зимовими пейзажами у, адже часто у містах взимку бракує снігу. Кадри на сторінці парку підписали словами "Улюблені місця, куди хочеться приїжджати" і "Дорога в зимову казку", пише TRAVEL РБК-Україна.

"Морське око Карпат". Обов'язковий пункт у подорожі Закарпаттям

Відомий на увесь світ національний парк "Синевир", який завдячує своєю назвою унікальному високогірному льодовиковому озеру, щороку відчуває "паломництво" туристів.

Озеро Синевир визнане одним із семи чудес України. Його інша назва – "Морське око Карпат".Синевирське озеро - найбільше озеро природного походження в Українських Карпатах (11 км), на висоті 989 м над рівнем моря. Взимку еко-стежку навколо озера щодня чистять працівники парку, щоб туристам було зручно ходити. Навколо водять екскурсії та розповідають легенди, пов'язані із водоймою.

Національний парк Синевир увійшов у п'ятірку найкращих локацій України для зимового відпочинку. Місцева громада восени започаткувала 4 нові туристичні маршрути від Синевирського перевалу, які включають загалом 40 локацій. Раніше туристам пропонували 13 пішохідних маршрутів.

Навіть тим туристам, які приїздять на кілька годин, радять залишитися довше, адже в цій локації можна подихати найчистішим повітрям в Україні.

Які "туристичні магніти" можна знайти поблизу нацпарку

Під час відвідування Синевиру туристам обовязково радять зазирнути в найдовше гірське село Колочава – "село 10 музеїв". Один із них "Старе село" – музей архітектури і побуту. Також цікава відвідувачам Колочавська вузькоколійка з раритетним паровозом.

Серед унікальних локацій варто не оминути зруйнований "Музеї лісу та сплаву", єдиний такого роду в Європі, де відвідувачам розповідають про ремесло бокорашів, що сплавляли ліс за водою.

Для любителів військової історії до маршруту варто включили лінію Арпада. Це частина оборонних укріплень, які зводили угорські війська в 1939-44 роках, щоб протистояти наступу радянської армії.

Притулки для диких тварин: де подивитися на ведмедів та вовків

Найбільший хижак українських лісів – бурий ведмідь. В Карпатах ведмеді живуть у гірських лісах з густими чагарниками, вітровальними ділянками і ярами, де вони можуть ховатися. Чимало туристів бачили цих тварин під час походів у гори. Втім, у нацпарку є Реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Тварин там лікують після жорстокого поводження в приватних зоопарках чи цирках. В центрі живуть 32 тварини, які впадають у сплячку лише в тривалі сильні морози.

За 2 кілометри від цього центру в селі Синевирська Поляна кілька років тому почав діяти еко-парк "Долина вовків". Окрім чотирьох порід вовків там можна побачити й інших диких тварин – левів, тигрів, рись, оленів, поні, віслюків.

У Колочаві туристи можуть також побувати в центрі реабілітації хижих птахів "Сапсан".

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар