Український спортсмен Максим Крипак побив світовий рекорд

На цьогорічних Паралімпійських іграх у Токіо український плавець Максим Крипак завоював уже четверту золоту медаль та встановив рекорд у запливі на 100 метрів

Як інформують у Міжнародному паралімпійському комітеті, український плавець здолав дистанцію за 57:19 секунд.

Срібло та бронзу вибороли Стефано Раймонді з Італії з показником 59:36 та Флоран Маре з Франції з показником 1:01.30.

Також у десятці найкращих опинився ще один український спортсмен Станіслав Попов, який брав участь у фінальному запливі.

Зазначимо, що Максим Крипак вже вчетверте здобуває золоту нагороду на Паралімпіаді-2020. До того він став чемпіоном на дистанції 100 метрів вільним стилем, 100 метрів батерфляєм та 400 метрів вільним стилем. Окрім того, Крипак має одну срібну медаль та одну бронзову.