В Ужгороді завершилася 7-денна, безперервна зміна медиків в боротьбі з коронавірусом

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

4 лікарів та 10 медичних працівників уперше за тиждень вийшли на подвір’я. 7 днів вони перебували у закладі, лікували хворих закарпатців на коронавірус. Медики запевнили, що забезпечені необхідним: для роботи є всі засоби медичного захисту. Також для них у лікарні передбачені умови для проживання та харчування.

Вікторія Михайлівна, лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії:

 - Найважче – перший раз одіти костюм і в ньому побути 4 години, потім адаптовуєшся, до будь чого в житті людина звикає.

Тарас Андрійович, лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії

- Ми усвідомлено йшли у перші 4 бригади, сформувалися ті, хто хотіли, ніхто нікого з-під палки не ганяв, сказали, треба помогти, треба помогти. Захист маємо весь, у достатній кількості, він використовується, використовується швидко, швидко використовуються дезінфекційні розчини, яких треба у величезних кількостях для правильної обробки, для своєї безпеки, для безпеки хворих. 4 години у захисному костюмі і респіраторі – це важко, треба було навчитися правильно одягати, як правильно знаходитися у ньому, виконувати маніпуляції. Дві пари рукавичок, комбінезон, верхній халат, шапочки спеціальні, щиток. Ми жили в хірургічному відділенні ось цей 3 поверх. На вулицю ми не виходили. + харчувалися – лікарняне нам носили. Кухні велике спасибі, вони гарно готували. Душеві у нас є, є гаряча вода.

Наразі перша зміна медиків чекає результати тестів COVID-19, проведені методом ПЛР, щоб повернутися додому до рідних.

 

Юрій Яцина, головний лікар Закарпатської обласної клінічної лікарні(не інфекційної, просто обласної лікарні):

- У нас на 4 поверсі хірургічного корпусу організовано палати інтенсивної терапії, в яких ми можемо розмістити 6 хворих, які потребують допомогу апаратну і які є кисневозалежні. І відділення тара кальної хірургії знаходиться під відділення інтенсивної терапії, у нас є 25 ліжок, у яких знаходяться хворі із середньою ступеню важкості. На даний час у нас 17 хворих – 5 у реанімації, 12 у загальних палатах.

Хворих лікують симптоматично, вакцини чи ліків від COVID-19 поки немає.

Василь Ярославович, лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії:

- Зараз пацієнтам страшно, вони налякані і більшість людей не мають епіданамнеза, вони не розуміють як вони заразилися, це зараз не контролюється. Немає такого, як раніше, що я контактував із кимось приїжджим з Італії, я контактував із кимось приїжджим із Чехії або ще щось, інфекція шириться серед нас. Тому, якщо люди думають , що це усе жарти, то вони дуже наївні і більшість людей у нас у відділенні думали так само, але зараз люди налякані. Тому максимально якщо ви хоч трішки поважаєте лікарів, медсестер і самих себе, будь ласка, не підвергайте на ризик себе, своїх близьких, тому що є купа людей, які по чиїсь дурості, безвідповідальності, їм доводиться ризикувати своїм життям, тому до цього треба поставитися відповідально. Тому що, я не розумію, як людина не може висидіти вдома, у безпечних умовах. Уявіть собі, що медики працюють в закритому приміщенні у небезпечних умовах, і вони ні на що не жаліються. І коли я чую, що люди не мають чим зайнятися- це смішне. Можна розвиватися, читати книжки, займатися спортом. Люди мають думати колективно. Не дивлячись на хорошу погоду, зараз дерева усі розпустилися і дуже класно гуляти і всім хочеться вийти на повітря, але максимально стримуйтеся. Ми цю пандемію ніколи не зупинимо, якщо усі будуть безвідповідально.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар