Кубок Карпат 2021: очільники громад з України змагалися за перемогу у футбольному турнірі (ФОТО; ВІДЕО)

Ті, що вирішують проблеми територіальних громад України і проводять купу часу на сидячій роботі. Очільники територіальних громад з усіх куточків України зібралися в спортивній Поляні поборотися в запеклому матчі за Кубок Карпат 2021. Такі змагання уже стали традиційними і проводяться щорічно

Напружена і наполеглива боротьба за першість у змаганнях. Запеклий футбольний турнір «Кубок Карпат 2021» відбувся у спортивній  Поляні на Мукачівщині. На вже традиційну щорічнугру з'їхались очільники і заступники голів територіальних громад з усіх куточків України.

Кубок Карпат, 2021, очільники громад, Закарпаття, змагання, футбол

Спритність і майстерне володіння м'ячем продемонстрували ветерани команди "Воловець". Усім гравцям більше п'ятдесяти років, утім витривалі учасники в чудовій спортивній формі і добре володіють футбольними навичками.

Кубок Карпат здобула Команда мерів України 1, яка посіла перше місце у футбольному турнірі.

2 місце отримала Збірна ветеранів «Поляна», 3 - команда «Аладін», 4- Збірна ветеранів Воловець, Збірна мерів України 2 і збірна ветеранів з Кам’янець - Подільського району здобули 5 і 6 місця відповідно.

Такі змагання уже стали традиційними і проводять їх щорічно. А в майбутньому в Поляні планують провести міжнародний футбольний чемпіонат серед міських голів, куди з'їдуться представники громад як з України так і з європейських країн.