У нашій країні постійно пристібається лише щочетвертий
Три з половиною тисячі загиблих у ДТП. Таку сумну статистику маємо за минулий рік. Ця цифра могла би бути значно меншою, приблизно на шість сотень, якби українці більше користувалися пасками безпеки.
Чому українці так нехтують своєю безпекою та як поліцейські будуть прищеплювати культуру ременів безпеки, 17 березня розповіли в сюжеті "ТСН.19:30".
Зазначається, що цю річ називають найдорожчою безкоштовною страховкою життя. Колись її внесли до списку винаходів, які принесли найбільше користі людству за останнє сторіччя. Але багато хто досі користується ним неохоче.
Саме через таке нехтування у поліції організували імітацію ДТП - на симуляторі можна відчути, як воно - потрапити в аварію та будуть проводити відповідну інформаційну кампанію.
"Наша інформаційна кампанія буде направлена саме на пояснення цих моментів, саме на реальних прикладах, саме на так би мовити на демонстрації тих ситуацій, які можуть відбуватись в зв’язку із тим, що водій і пасажири не пристібаються", - пояснив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Удар на швидкості 90 кілометрів за годину співмірний до падіння з 11 поверху. Якщо під час ДТП людина не пристебнута і вистрелила подушка безпеки - вона більше завдасть шкоди ніж користі. Ці жахачки - найкраща пропаганда ременів безпеки, певні в Нацполіції. Радіють, що частині населення цього не треба повідомляти.
Більше того, віднедавна невикористання ременів безпеки стало дорожчим. Тепер це потягне на 510 гривень штрафу. Тільки за останній рік правоохоронці склали 300 тисяч таких протоколів.