Калькулятор розрахунку пенсії: як дізнатися розмір своєї майбутньої виплати

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Пенсійний фонд пояснив, як працює сервіс "пенсійний калькулятор", за допомогою якого можна обрахувати розмір майбутньої пенсії


Про це повідомляє пресслужба ПФУ.

З часу впровадження у грудні 2019 року сервісом “Пенсійний калькулятор” скористалося вже 384,4 тисячі осіб.

Cтраховий стаж та заробітна плата обчислюються "калькулятором" на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Крім того, є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж, набутий до 1 січня 2004 року. Сервіс за результатами обчислення стажу (в т.ч. з урахуванням додатково внесеної інформації) відповідно до статті 26 Закону України та визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

Розмір пенсії визначається у поточних цінах виходячи з припущення, що розмір заробітної плати на момент виходу на пенсію буде таким, як на час розрахунку “Пенсійним калькулятором”.Результати розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті та доступні для перегляду в будь-який час.

Скористатись “Пенсійним калькулятором” можна увійшовши до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Що відомо

  • 22 лютого Кабінет міністрів схвалив постанову про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році, якою, зокрема, затверджується індексація пенсій з 1 березня.
  • Кабінет міністрів схвалив законопроєкт щодо удосконалення пенсійного законодавства та визначив дату щорічної індексації пенсій – 1 березня.
  • Мінсоцполітики оприлюднило інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться 2021 року. Згідно з ним, підвищення буде відбуватися у 5 етапів для різних категорій.
  • Кабмін разом з Міністерством соціальної політики повністю напрацювали стратегію запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні у 2021 році.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар