Постійна робота із розчищення водовідвідної мережі населених пунктів: Закарпаття рятують від наводнення

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Через значну кількість опадів та недостатню пропускну здатність зливових канав, спричинену захаращеністю водовідвідних комунікацій на території області зафіксовано підтоплення. Так, станом на 17:00 25 січня підрозділами ДСНС Закарпаття здійснюється відкачка води із 7 підтоплених дворогосподарств


Надзвичайники та техніка ДСНС працюють на вул. Садовій у мікрорайоні Горяни, що в Ужгороді, в с. Глибоке Баранинської територіальної громади Ужгородського району, а також у обласному центрі на вулицях Новодоманинській, Шишкіна, Оноківській та Єрмака де підтоплено підвальні приміщення житлових будинків та господарських споруд.

Для вивчення ситуації безпосередньо на місці локальних підтоплень на території Ужгородької міської територіальної об’єднаної громади відбулося виїзне засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, у якому взяв участь начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей.

«Ситуація, що наразі виникла, здебільшого обумовлена захаращеністю водовідвідних каналів, стоків та зливової каналізації. Також у ході проведення забудови відкритих територій забудовниками не звертається увага на наявні системи водовідведення. Дуже часто вони просто засипаються, руйнуються або зменшується їх пропускна спроможність. відтак навіть незначна кількість опадів у подальшому призводить до локальних підтоплень дворогосподарств закарпатців. У в’язку з цим,  в черговий раз звертаюся до жителів області та керівників об’єднаних територіальних громад з проханням провести роботу з розчищення кюветів, каналів та підмостових русел від сміття, рослинності та деревини, аби уникнути можливого підтоплення. Рятувальники завжди готові прийти на допомогу та ліквідовувати наслідки несприятливих погодних умов. Однак, наші зусилля зводяться нанівець без планомірної роботи влади і населення. У комплексі заходів це дасть можливість відвернути загрозу руйнівної дії води», - зазначив Мирослав Щербей.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар