Водомети та сльозогінний газ: у Братиславі протестували проти карантинних обмежень

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Поліція в столиці Словаччини застосувала сльозогінний газ для розгону акції протесту


Словацька поліція застосувала сльозогінний газ і водомет для розгону учасників акції протесту, незадоволених введеними через коронавірус обмеженнями, перед палацом уряду в Братиславі. Про це повідомила газета Pravda, пише Кореспондент.

Переважну більшість учасників акції, яка координувалася організаторами через соціальні мережі, складали футбольні фанати, які приїхали до словацької столиці з усіх куточків країни.

Багато з них були без захисних масок, носіння яких в Республіці є обов'язковим. Вони скандували образи на адресу прем'єр-міністра і уряду Словаччини, кидали каміння, порожні пляшки та димові шашки в бійців розміщеного перед палацом поліцейського загону спецпризначенців. Деякі протестувальники в свою чергу заявили, що спецпризначенці стріляли в них гумовими кулями.

У забороненій владою акції взяли участь від 400 до 500 осіб. Їхні вимоги до влади: скасувати заборону на проведення матчів і пом'якшити інші заходи проти коронавірусу - прийшли підтримати опозиційні праворадикальні політики.

У Республіці зараз введена заборона на зібрання більше шести осіб. Порушникам загрожують штрафи до € 1 659.

Раніше в Словаччині з 1 жовтня ввели режим надзвичайної ситуації через складну ситуацію з COVID-19.

Додамо, Прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович оголосив про масштабне безплатне тестування громадян на коронавірус. Тестування проводитимуть у два етапи за підтримки військових, пише Громадське.

Заяву глави уряду напередодні, 17 жовтня, цитувало словацьке видання DENNIK.

Для перевірки 5,5 мільйонів населення уряд Словаччини закупить 13 млн тестів на антиген, які дозволяють встановити результати дослідження вже через 15-30 хвилин.

Перший етап відбуватиметься протягом двох тижнів під час вихідних, а другий — у наступні два тижні.

«Це буде операція, якої Словаччина ще не знала, і я думаю, що жодна інша країна такого не зробить», — наголосив Матович, додавши, що масове тестування є «єдиним способом обернути назад розвиток пандемії».

Яка там ситуація з коронавірусом?

На початку жовтня у Словаччині зафіксували повторний спалах коронавірусу. У країні декілька днів поспіль виявляли рекордну кількість нових випадків COVID-19. А наприкінці вересня у Словаччині навіть оголосили надзвичайний стан, який набув чинності 1 жовтня та діятиме протягом 45 днів.

Як свідчать підрахунки Університету Джонса Хопкінса, який відстежує статистику захворюваності в реальному часі, загалом в країні зафіксували 29 835 випадків інфікування коронавірусом, з них 88 людей померли від ускладнень.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар