На Закарпатті викрили ще п’ятьох працівників ТЦК через фіктивну мобілізацію 329 людей задля показників

Нацполіція оголосила про підозри ще п'ятьом працівникам одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Закарпатті.

До протиправної схеми причетні начальник та оператори мобілізаційного відділення, а також групи обліку офіцерів запасу.

Раніше правоохоронці викрили керівника РТЦК та його заступника, які використовували власні КЕП для штучного підвищення показників мобілізації. Зокрема, начальник за допомогою електронного підпису вніс до системи «Оберіг» дані про фіктивний призов 162 осіб, а його заступник ще 108 військовозобов'язаних.

Продовжуючи розслідування, поліція встановила інших учасників схеми, які внесли неправдиві відомості щодо ще 59 громадян. Загалом зафіксовано фіктивний призов 329 людей.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар