У Барвінку знову загорілося сміттєзвалище

У ніч на 26 червня в селі Барвінок Ужгородського району сталося загорання на полігоні твердих побутових відходів.

До ліквідації пожежі оперативно залучили рятувальників із Ужгорода, а також комунальні служби, які працювали із залученням спеціальної техніки.

За попередньою інформацією, пожежу вдалося локалізувати на площі близько 200 квадратних метрів. Наразі роботи з остаточної ліквідації займання тривають.

Причини виникнення пожежі встановлюються. Інформації про постраждалих немає.

Нагадаємо, займання на полігоні твердих побутових відходів у Барвінку трапляються не вперше. Подібні пожежі становлять небезпеку через значне задимлення та негативний вплив на довкілля.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар