На Закарпатті оштрафували чоловіка за жорстоке поводження з собакою

У Закарпатській області суд притягнув до відповідальності чоловіка, який неналежно утримував домашню тварину. Відповідне рішення ухвалив Хустський районний суд.

Як встановили під час розгляду справи, чоловік тримав собаку на ланцюгу та не забезпечував її належним харчуванням, що є порушенням норм утримання тварин і кваліфікується як жорстоке поводження.

Суд визнав його винним в адміністративному правопорушенні та призначив штраф у розмірі 3400 гривень. Окрім цього, порушник має сплатити судовий збір.

Фахівці наголошують: жорстоке поводження з тваринами є порушенням законодавства України та тягне за собою відповідальність. Власники зобов’язані забезпечувати належні умови утримання, харчування та догляду за своїми улюбленцями.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар