На Закарпатті ще одна дитина народилась прямо у машині швидкої допомоги

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Випадок стався на Рахівщині. На пункт базування екстреної медичної допомоги в селі Великий Бичків родичі привезли 26-річну жінку – вагітність 37 тижнів, відійшли води, ризик стрімкого перебігу пологів

"Розумію, що дитина може народитися у будь-який момент. Швидко рушаємо в дорогу. У жінки це треті пологи, часовий проміжок між переймами скорочується… І коли стає зрозумілим, що дитинка чекати не буде – показалася головка немовля, - кажу водію, щоб зупинив авто і разом проводимо всі необхідні маніпуляції. Народилась дівчинка. Але… ситуація на межі критичної. Дитина - з обвиттям пуповиною, синюшна, не кричить і не дихає. Включаю апаратний відсмоктувач, очищую від слизу рот і ніс новонародженої. І, нарешті, немовля голосно закричало і заплакало. Я загорнула малечу і поклала мамі на груди. Одночасно перерізала пуповину. Перевірила, чи ще немає ознак відшарування плаценти, і оскільки їх ще не було, то повезли породіллю далі - до пологового відділення Рахівської лікарні», - цитує медика КНП "Закарпатський центр екстреної меддопомоги".

На запитання, чи не страшно самостійно вперше приймати пологи, Еліна відповіла:

"Я усвідомлювала на яку роботу йду – в мене бабуся пропрацювала на «швидкій» 45 років. Відтак, про екстремальні ситуації, які можуть виникати під час викликів, знала. Усвідомлювала, наскільки важливо діяти швидко і відповідально в таких випадках. Миттю згадалася все, чому нас навчали…"

На «швидкій» фельдшер Еліна Молнар працює трохи більше ніж 9 місяців. Дівчина щиро закохана в роботу і віддана своєму покликанню. Її історія є прикладом того, як професійний підхід, знання та командна робота можуть врятувати життя в найнепередбачуваніших ситуаціях.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар