Холодильники No Frost: за якими параметрами варто обирати

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Купити холодильник – важливе рішення. Це досить габаритний пристрій, який ми купуємо з надією, що він працюватиме впродовж принаймні 10-15 років без проблем та несправностей. Нині на ринку представлена величезна кількість моделей на будь-які бюджети. Якщо йдеться про родину з трьох осіб чи більше, потрібно купувати місткий холодильник з великою морозильною камерою.

Холодильники No Frost: технічні особливості та переваги

Багато хто пам’ятає з дитинства, як батьки діставали з холодильника усю їжу, відносили її у прохолодне місце, а в камери ставили тази, щоб в них стікала вода від криги, що накопичилась на стінках. Річ в тому, що в ті часи ще не існувало технології сухого замороження No Frost, завдяки якій волога ефективно виводиться назовні, або тече у спеціальний лоток.

На сайті відомого в Україні інтернет-магазина побутової техніки та електронних гаджетів за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/sistema-okhlazhdeniya-kholodilnoy-kamery_no-frost/ можна купити холодильник No Frost. Тут представлено продукцію найвідоміших виробників: Samsung, LG, Bosch, Beko, Indesit та багатьох інших. Чому ж холодильники Ноу Фрост наразі мають такий попит серед покупців:

  • простота догляду та обслуговування – розморожування достатньо виконувати один раз на рік одночасно з миттям холодильника, щоб позбутися запахів;
  • енергетична ефективність – за класом енергоспоживання холодильники No Frost належать до категорій A+, A++, A+++, завдяки чому за рік виходить відчутна економія на електриці;
  • інверторний тип компресора – такий механізм працює майже без шуму, також він самостійно підлаштовується під ступінь заповнення холодильника і працює в найефективнішому режимі;
  • зони свіжості та регулювання вологості – одні продукти люблять сухе повітря, а от фруктам та овочам потрібне вологе середовище, яке можна створити у спеціальних шухлядах з регулюванням температури та вологості;
  • системи рівномірного розподілу холодного повітря забезпечують швидке замороження та охолодження продуктів, завдяки чому вони зберігають свої органолептичні властивості та корисні речовини.

Перераховувати переваги холодильників No Frost можна і далі. Є, правда, й деякі недоліки: вища вартість і дорожчий ремонт у разі несправності. Але позитивних моментів набагато більше.

Як вибрати холодильник No Frost

Перший та найголовніший критерій – місткість. Її вираховують, виходячи з того, що одній людині треба приблизно 60 літрів вільного простору в холодильнику. Якщо у вашій сім’ї мешкає четверо та більше осіб, треба орієнтуватися на місткість від 240 літрів.

Другий параметр – форм-фактор. Сьогодні можна купити холодильники наступних типів:

  • класика – двокамерні холодильники, де морозилку розташовано зверху чи знизу;
  • однодверні холодильники – морозилка знаходиться зверху і для неї виділено простір в основній камері;
  • Сайд-бай-Сайд холодильники – американський варіант з вертикальним розташуванням камер, який набуває популярності серед покупців, яким потрібний місткий та надійний агрегат для зберігання їжі;
  • Френч Доор – французькі багатодверні холодильники, що також є не лише технологічним, а й дизайнерським рішенням для сучасної кухні.

Окрім корисного об’єму та форм-фактора звертають увагу також на потужність та тип компресора, спосіб керування за допомогою механічних регуляторів, сенсорного екрана чи навіть застосунків для смартфонів. Якщо ж бажаєте економно витрачати електроенергію, варто купувати холодильник Ноу Фрост з найвищим класом енергоефективності.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар