Адаптивний карантин: правила, рекомендації та організація навчального процесу у школах

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов презентував затверджені МОЗ правила та рекомендації щодо організації навчального процесу на період карантину.

«МОЗ має на меті зробити навчання дітей максимально безпечним та комфортним. Для різних класів та груп рекомендовано встановити різний час початку занять та перерв. Різниця може складати буквально 15 хвилин, але це вже зменшить ризик інфікування», — зазначив Максим Степанов.

Очільник міністерства наголосив, що 1 вересня навчальний процес почнеться в усіх регіонах, окрім адміністративно-територіальних одиниць з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

За рекомендаціями МОЗ, усі навчальні заклади повинні бути забезпечені достатньою кількістю безконтактних термометрів, дезінфекторів, антисептиків для рук, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. На вході до учбового закладу мають бути встановлені антисептики, а учні перед уроками повинні мити руки з милом. Перед початком робочого дня увесь персонал проходить  температурний контроль.

Функціонування у школах груп подовженого дня допускається за умови, що керівник закладу забезпечить дотримання під час їхньої роботи рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу.

Міністерство також рекомендує проводити заняття з деяких предметів (на розсуд учителя) на свіжому повітрі і максимально скоротити пересування дітей між класами.

Діти 1–4 класу можуть не використовувати маски. Всі інші учні повинні заходити та ходити по школі у масках, але можуть не користуватися ними під час занять.

Харчування у школах має бути організовано так, щоб дотримуватися відстані 1,5 м між столами та  1 м між дітьми. Забороняється використання формату “шведський стіл”.

У разі виявлення симптомів захворювання у дитини під час занять на неї треба надіти маску, відвести в окреме приміщення та повідомити батьків. Після цього вони мають звернутися до сімейного лікаря, який забезпечить приїзд бригади «швидкої», якщо цього потребує стан дитини. Рішення про ізоляцію контактних з хворим осіб прийматиме лікар-епідеміолог після підтвердження випадку COVID-19.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар