Семирічний хлопчик понюхав капкейки — і з його носа випала деталь Lego, яку він засунув туди два роки тому

Revolutionize your trading with the 1inch App! Enjoy gasless swaps, exceptional rates, and a user-friendly interface. Take control of your crypto journey—download now!

Самір Анвар із міста Дандін, що на півдні Нової Зеландії, два роки тому загубив деталь конструктора Lego. Через два роки вона знайшлася — випала з його носа, куди хлопчик її засунув.

Про це повідомляє The Guardian, передає Громадське.

У 2018-му Самір сказав своїм батькам, що загубив деталь конструктора Lego після того, як засунув її у свій ніс. Вони одразу ж повели його до лікаря — але той не зміг знайти детальку, не кажучи вже про те, щоб витягти її.

Лікар припустив, що деталька могла потрапити в стравохід, а тому пізніше вийде природним шляхом. Або ж Самір щось наплутав, і в ніс він нічого не засовував. А оскільки хлопчик не скаржився на біль чи дискомфорт, батьки згодом забули про детальку.

На днях Самір побачив тарілку з капкейками й вирішив їх понюхати. Він зробив глибокий вдих через ніс — і раптом відчув у ньому біль. Мати допомогла синові висякатися — і з носа випали не крихти капкейка, а та сама деталька від Lego, яку Самір засунув собі в ніс два роки тому.

«Ми були в шоці, а його (Саміра — ред.) очі були широко розплющені. І він каже: "Я знайшов Lego, я ж вам казав, що воно там було, а ви казали, що не було"», — розповіли батьки хлопчика в інтерв’ю BBC.

Батько Саміра жартома каже, що знайдену в носі сина деталь Lego хотів би передати в музей. Сам семирічний хлопець каже, що досі захоплюється цим конструктором.

Моя дитина (або ж я) проковтнула Lego. Це погано?

Частини іграшок, зокрема й деталі конструктора, — це те, що діти найчастіше пхають собі в носа. Виробник Lego запевняє, що конструктор не містить небезпечних чи токсичних складників, а тому, як і казав лікар сім’ї Анварів, має безпечно вийти з організму природним шляхом.

У 2018 році група вчених перевірила на собі: що станеться, якщо вони проковтнуть детальку Lego. З’ясувалося, що вона вийшла з їхнього організму в середньому через 40 годин — десь у проміжку між 26 й 72 годинами.

Дослідники стверджують, що шкоди дитячому організму конструктор завдати не повинен. Утім відтворювати їхній експеримент на собі (а тим паче на дітях) не радять.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар