На Закарпатті вводиться нерестова заборона вилову водних біоресурсів

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області інформує, що з 10 вересня 2022 року по 10 січня 2023 року введена нерестова заборона вилову водних біоресурсів

Проведення заходів, спрямованих на збереження та охорону водних біоресурсів, передбачено розпорядженням Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.09.2020 № 552.

Наказом Управління Державного агентства меліорації та  рибного господарства у Закарпатській  області  від 05.09.2022 р. № 236 «Про встановлення строків заборони вилову водних біоресурсів та визначення дозволених місць на період осінньо – зимового нересту риби» дозволено  на заборонений період здійснення любительського рибальства однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з однією приманкою з берега на наступних ділянках рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області:

на р. Тиса : від прикордонного знаку № 361 в місті Чоп Ужгородського району вверх по течії до с. Кваси Рахівського району;

на р. Теребля: від місця впадіння в р. Тиса вверх по течії до пішохідного мосту в с. Мерешор;

на р. Тересва: від місця впадіння в р. Тиса вверх по течії до автотранспортного мосту в с. Нересниця;

на р. Ріка: від місця впадіння в р. Тиса вверх по течії до автотранспортного мосту на початку с. Нижній Бистрий;

на р. Боржава: від верхнього б’єфу шлюзу в с. Боржава вверх по течії до автомобільного мосту в с. Довге;

на р. Латориця: від державного кордону Україна – Словацька Республіка вверх по течії до автотранспортного мосту в м. Свалява;

на р. Уж: від державного кордону Україна – Словацька Республіка вверх по течії до автотранспортного моста в с. Забрідь;

на замкнених водних об’єктах (озерах, ставках), водосховищах та староріччях (старицях).

Інспекція повідомляє, що за порушення правил рибальства в період нересту передбачено  адміністративну та кримінальну відповідальність, а саме.

Відповідно до ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 грн., на посадових осіб від 170 до 510 грн. За грубе порушення правил рибальства, тобто рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, ч.4 ст. 85 КУпАП передбачений штраф від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, на посадових осіб від 510 до 850 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар