Як напівфабрикати спрощують життя сучасній домогосподарці

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Сьогодні у сучасному світі напівфабрикати настільки популярні, що готування без них неможливе. Будь-який напівфабрикат потребує додаткового приготування, а чим далі це приготування часто чимале. Тому сучасні домогосподарки часто користуються напівфабрикатами – це зручно та швидко

Найчастіше напівфабрикати готують так, що вони потребують ще незначного приготування. Наприклад, пельмені або вареники, які найчастіше ми купуємо у супермаркетах, які достатньо закинути в киплячу підсолену воду. А ось, наприклад тюфтелі у готовому соусі, які достатньо підігріти у мікрохвильовій печі чи то у духовці.

Сьогодні напівфабрикати набрали велику популярність серед споживачів, виробник ArtOf Cooking пропонує великий вибір напівфабрикатів.

Цікаво! Назва «харчові напівфабрикати для швидкого приготування» має свій прототип — англійське вираження «convenience food», яке можна перекласти як «зручна їжа».

Варто зазначити, що досі найпопулярнішим напівфабрикатом залишаються – котлети. Сьогодні широкий вибір вже став настільки широким, що ви знайдете котлети із будь-якого бажаного м'яса. Але вони потребують ще приготування. Достатньо котлету підсмажити на сковорідці – їжа готова!

Ми можемо безліч писати, які є напівфабрикати та як їх швидко та смачного готовити. Та виникне питання чи є це безпечно.

Виробник ArtOf Cooking виготовляє готову продукцію та напівфабрикати найвищої якості, забезпечує тривалий термін зберігання завдяки методу шокового замороження.

Чи безпечна шокового заморожування?

Сьогодні це одна із популярних технологій, яка з'явилася в США на початку 50-х років минулого століття.

Але досі люди вважають таких способів замороження втрачає корисні властивості та може бути шкідливим. Прості факти, які доведуть протилежне.

Для початку що таке шокового замороження?

Простими словами - прискорене замороження за допомогою спеціальних камер. Стіни, стеля та підлога цих камер складаються з теплоізоляційних панелей, всередині міститься компресор, завдяки якому температура в камері може знижуватися до -40 градусів за Цельсієм. Холодне повітря за допомогою вентиляторів рівномірно обдуває продукт, що заморожується, завдяки чому він охолоджується до -18 °C не швидше ніж за 4 години.

  1. При шоковому заморожуванні якість продукції не втрачається і цьому є наукове дослідження.
  2. Шокове замороження – це шкідливо. Цей міф пов’язаний з уявою людей про те, що шокове замороження передбачає безпосередній контакт продукту з кріоагентами, які можуть бути небезпечними для здоров’я, проте ми пояснили, що продукт у камерах шокового заморожування контактує лише з холодним повітрям. До того, висока швидкість заморожування зменшує час існування сприятливого середовища для розмноження бактерій та мікроорганізмів.
  3. Як подовжити термін зберігання свіжого продукту без заморожування? Відповідь очевидна: додати консервант чи іншу речовину, яка зупинить псування продукту. Продукція шокового заморожування не містить жодних добавок та зберігає свій оригінальний склад.

Напівфабрикати допомагають спростити життя. Тому від них не варто відмовлятися. Ніхто не сперечається, що свіжа продукція, а особливо м'ясо смачніше, і корисніше. Але до прикладу свіжа курка. І відразу з'являється багато запитань: де купити? Як обскубати та обробити? Чи кожна господиня вміє це робити, особливо у мегаполісах? Тож у сучасному приготуванні доречно купувати готові курячі крильця та філе, супові набори й навіть курячий фарш.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар